צרו קשר

  ּ

  צביעת אופנועים

  צביעת אופנועים וקטנועים במוסך מ.ש.י טל

  צביעת אופנועים היא תחום שכבר מזמן מקבל יחס של עבודת אומנות. צביעה, הלחמה ותיקון פיירינג, בנייה ואומנות, הכל חייב להתבצע בשיא המקצועיות – בעיקר כשיש לכם אופנוע יקר ללבכם, שאתם רוצים לוודא שהוא נראה טוב. במוסך מ.ש.י טל לפחחות וצבע מבצעים עבודות שיפוץ וצביעה לכל סוגי האופנועים, קטנועים, טרקטורונים, אופנועי ים ועוד.

  למה צביעת אופנועים היא עניין כל כך רגיש?

  חלקי הפלסטיק באופנוע הם החלקים הפגיעים ביותר. אנחנו מאמינים שגם אם נגרם לכם נזק כלשהו בחלקי הפלסטיק של האופנוע – לא צריך למהר ולהחליף לחלק חדש, שפעמים רבות יהיה גם יקר מאוד, אלא נסו לשפץ את החלק הישן ולהחזיר אותו לקדמותו. אז איך  משפצים חלקי פלסטיק של אופנוע?

  יש לחמם ולהלחים את החלק הפגוע, ואז להכין את החלק לצביעה. בסוף התהליך – החלק נראה כמו חדש. עכשיו לצביעה – שנעשית בתנור לחלקי הפלסטיק ע”פ קוד הצבע המקורי או על פי בחירת הלקוח.

  כשהעבודה מקצועית, אתם מקבלים חלקים עמידים וחזקים – כמו המקור.

  אחרי שהסברנו על צביעת חלקי הפלסטיק – נחדד ונסביר שוב – אי אפשר לצבוע אופנוע בשלמותו.

  צריך לפרק, לנקות, לשפשף את כל הצבע הישן ואז שוב לנקות, לייבש ולצבוע בשלוש שכבות חדשות לפחות.

  מפרקים, מנקים, משפשפים עם נייר מים, עד שהצבע הישן נעלם. שוב מנקים, מייבשים, מורחים צבע בסיס, מייבשים. אנשי מקצוע לצביעת אופנועים, יודעים גם כיצד לכוון במדוייק את אקדח הצבע כדי לא ליצור פגמים בגלל עודף צבע בצביעה מקרוב ולא רחוק מדי, בכדי לא להשאיר חורים בכיסוי ויש עוד דקויות שצריך מיומנות גדולה, כדי ליישם אותן כראוי.

  גם המקום שבו נעשית הצביעה, צריך להיות סגור ומאוורר וסטרילי ללא אבק. ולבסוף, לצבעי מקצועי יש עוד רכיב שהוא חשוב ביותר לגימור של הצבע והוא מייבש, שמבטיח ייבוש אחיד ויפה של הצבע.

  צביעת אופנוע כיצירת אומנות

  מכיוון שצביעת אופנוע דורשת מיומנות, חוש אסתטי, הקשבה לצרכי הלקוח וציוד מיוחד ויקר, אנחנו במ.ש.י טל, הפכנו את צביעת האופנועים למומחיות שלנו, כדי שתוכלו להשאיר אצלנו את האופנוע שלכם ולדעת שהוא בידיים טובות.

  צביעת אופנועים מקצועית במחיר משתלם

  צביעת אופנועים לחידוש מראה האופנוע

  צביעת אופנועים הינה שירות ומלאכה חיוניים הספקים אפשרות לחידוש מראה האופנוע שלכם. שירותי צביעת אופנועים ניתנים במוסכים המתמחים בתחום ואלה מספקים גם שירותי תיקונים לאחר תאונה ניתן לבצע שינויים אלו גם בעזרת מוסכי הסדר. בנוסף לחשיבות שמירה על מראה חדיש ונעים לעין של האופנוע שלכם, הרי שניתן להיעזר בשירות צביעת אופנועים מקצועי גם לצרכי ביטוי אמנותיים המשקפים את הטעמכם האישי והיצירתיות שלכם.

  בחירה נכונה של מוסך צביעת אופנועים

  מוסך צביעת אופנועים מספק שירותי תיקונים וצביעה לכל הרכבים הדו גלגליים ולכל סוגי ודגמי האופנועים. שירותי הצביעה ניתנים על ידי צוות אנשי מקצוע מומחים העושים שימוש בטכניקות עבודה מתקדמות. בבואכם לבחור מוסך לצביעת האופנוע שלכם, חשוב לבחור בכזה המתמחה בתחום ולא במוסך שהו תחום עיסוק משני שלו בלבד.  מוסך מ.ש.י טל בע"מ,  מספק שירותים מסוג זה.

  מה כוללת עבודת צביעת אופנועים? מענה איכותי למגוון רחב של מקרים ומצבים

  מלאכת הצביעה כוללת מגוון רחב של שירותים המספקים מענה לצרכים ולמצבים שונים, העבודה כוללת:

  • תיקון ושחזור פרינגים
  • יישור של שלדת פרינג וצביעתה
  • צביעה קטנועים ואופנועים לפי דרישה
  • צביעת פרינגים לאחר מקרי החלקה
  • צביעה חלקית של אופנועים
  • חידוש צבע
  • צביעה לאחר תאונה
  • יישור ותיקון שלדת פרינג
  • תיקון ויישור טלסקופים
  • תיקון מזלג ועוד.

  חלק מרוכבי האופנוע, מעדיפים לנסות ולצבוע את האופנוע שלהם בכוחות עצמם. בחלק מהמקרים, תוצאות העבודה יכולות להיות טובות וזאת במידה והבעל האופנוע הינו בעל ניסיון ומיומנות, אולם בהחלט עדיף לבצע את מלאכת צביעת האופנוע שלכם במוסך מקצועי ומורשה. חידוש הצבע של האופנוע שלכם יגדיל את ערכו ויאפשר לכם למכור אותו במחיר גבוה יותר וזאת במידה ואתם מתכננים לעשות כך. צביעת האופנוע תעניק לכם תחושת סיפוק ושביעות רצון, כך שתוכלו ליהנות מחוויית נסיעה נעימה במיוחד וממראה אופנוע מרשים, חדיש ויוקרתי.

  שירותי תיקונים וצביעת אופנועים מקצועיים מידי מומחים

  מוסך מ.ש.י טל בע"מ,  מספק שירותי פחחות וצביעת אופנועים, משאיות ורכבים פרטיים. צוות המוסך כולל אנשי מקצוע מנוסים ומומחים הבקיאים בהפעלת כל המכשור והכלים המתקדמים והיעילים ביותר ובעלי מיומנות בטכניקות העבודה האיכותיות והחדשניות בתחום. אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה והזמנה ונעניק לכם מענה מקצועי, באחריות, יחס אישי ובמחירים משתלמים במיוחד.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ