ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תיקון צבע לרכב

  שינוי צבע לרכב במוסך מ.ש.י טל

  קניתם רכב יפהפה, אבל אתם לא ממש אוהבים את הצבע שלו? יש לכם רכב ישן ובעל ערך רגשי, שאתם רוצים לחדש לו את הצבע? שינוי צבע לרכב היא עניין רציני, שדורש מיומנות, חוש אסתטי וציוד מיוחד.

  אנחנו במוסך מ.ש.י טל, מתמחים בצביעת רכבים מכל הסוגים – רכבי יוקרה, אופנועים, רכבים פרטיים ואפילו משאיות ונשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון והמקצועיות שלנו כדי שהצביעה תהיה מושלמת.

  מה שכדאי לדעת על שינוי צבע לרכב

  לא תמיד צריך לצבוע את הרכב בשלמותו. ברכב שנפגע בתאונה, צריך לחדש את הצבע רק בחלק שנפגע. זאת ע"י פירוק החלק הפגוע וצביעה שלו בנפרד – עם הצבע שיש לו את קוד היצרן – כדי שהחלק יישאר זהה לשאר חלקי הרכב.

  אם קניתם רכב ואתם לא אוהבים את הצבע שלו, אם הרכב ישן והצבע שלו דהוי, אם התרחש קילוף של הצבע מכל מני סיבות, תצטרכו שינוי צבע לרכב באופן מלא, אבל לפני שמחליטים על צביעה מלאה – בדקו עם מוסך מומחה לפחחות וצבע, או שמאי רכב, אם צביעה מלאה היא הכרחית. צביעה מלאה יכולה להיות יקרה מאוד, אבל צביעה של הרכב יכולה גם לעורר חשד שהרכב עבר תאונה ואז הערך שלו עלול לרדת.  מה עושים? צלמו את הרכב לפני תחילת הצביעה כדי שתהיה לכם הוכחה שהרכב לא עבר שום תאונה ושהצביעה נעשתה מטעמים אסתטיים בלבד.

  תהליך צביעה של רכב הוא מורכב, ויש לבצע אותו עם הציוד והאמצעים המתאימים ועל ידי אנשי מקצוע מנוסים.  הצביעה כוללת התזת צבע בכמה שכבות לכיסוי איכותי ומלא. אח"כ מורחים לקה מיוחדת, המגנה על הצבע ומשמרת אותו לאורך זמן. בשלב הבא –  ייבוש בתנור, שמבטיח שלא ייתפסו לכלוכים ואבק על הצבע הטרי ושהצבע יתייבש בצורה יפה ואחידה.

  אנשי המקצוע שמחדשים לכם את הרכב

  מוסך מ.ש.י טל הוא מוסך מקצועי, אמין ומנוסה מאד, שמתמחה בצביעת רכבים ובעבודות פחחות. צוות מקצועי ומיומן של עובדים במשי טל, יודעים להתמודד עם המשימה הזו כהלכה ואתם יודעים שהפקדתם את הרכב בידיים טובות ונהנים מתוצאה מושלמת.

  חידוש צבע לרכב

  יש כמה סיבות לביצוע חידוש צבע לרכב: צביעה אחרי תאונות ותיקוני פחחות גדולים, צביעה של שריטות קלות וצביעה מחדש של כל הרכב. לכל רכב יש קוד של צבע, כלומר, גוונים ייחודיים לרכב ספציפי לפי חברת היצרן ויש עוד כמה כללים שכדאי לדעת לפני שניגשים לתהליך, כמו פירוק חלקים מסוימים לפני הצביעה, מה עושים אם הצבע המקורי כבר לא קיים ועוד.

  מוסך מ.ש.י טל מזמין אתכם ליצור קשר ולקבל שרות ממוסך מקצועי לפחחות וצבע המתמחה בתיקון רכבים פרטיים , משאיות ואופנועים.

  מתי עושים חידוש צבע לרכב?

  יש כמה מקרים קלאסיים שבהם נהוג לבצע חידוש צבע לרכב:

  • צביעת רכב אחרי תאונה – בעיקר כטיפול משלים לעבודת הפחחות.
  • צביעת רכב ותיקון שריטות – אפשר לתקן גם את השריטות הקטנות והמעצבנות במוסך פחחות.
  • צביעה מחדש של רכב – בא לכם להחליף את הצבע של רכב אהוב? גם זה אפשרי.
  • לצביעה אומנותית, עם ציור – פונים למוסך מומחה לצבע ופחחות לצביעה של הרכב בצבע יסוד ומשם מעבירים את העבודה לצייר מומחה לציור על מכוניות.

  כדי להקפיד על עבודה מקצועית, במוסך מ.ש.י טל, פועלים בכמה שלבים:

  • פירוק החלק לפני הצביעה – חלקים גדולים, עם פגיעה משמעותית – יפורקו ויצבעו בנפרד מהרכב.
  • תיקוני פחחות ברכב – מקלפים את הצבע מהרכב ומתקנים את הפח.
  • שפכטל וחומרים מקשרים – כדי לוודא צביעה טובה ואחידה, שתחזיק מעמד לאורך שנים.
  • התאמת הצבע לרכב – לפי קוד הצבע של חברת היצרן.
  • הכנת הרכב לצביעה – כיסוי החלונות, הגלגלים וכל שאר החלקים שלא זקוקים לצבע.
  • צביעת הרכב – נעשית בחימום, בעזרת אקדח צבע, בשתי שכבות צבע ואח"כ לכה.

  חידוש צבע מקצועי ואיכותי

  במקרים מאוד מסוימים – אפשר לצבוע את הרכב לבד. אבל אם אתם לא בטוחים מה לעשות או שהרכב זקוק לצביעה מאסיבית יותר – עדיף לשלם על צביעת רכב מקצועית מאשר להסתכן בירידת ערך של הרכב.  מוסך מ.ש.י טל ישמחו להעמיד לרשותכם את הניסיון, את מיטב הציוד החדיש לטיפול איכותי, שישאיר את הרכב שלכם כמו חדש.

  חידוש צבע לרכב אשר צבעו מתקלף

  חידוש צבע לרכב הינו שירות חיוני במגוון מקרים ומצבים. כמעט מדי יום, יוצא לנו לראות רכבים שהצבע שלהם מתקלף ואנו אומרים לעצמנו, למה לא להשקיע ולצבוע את הרכב מחדש? חידוש צבע לרכב מהווה פתרון נוח, יעיל ואיכותי למצב בו הצבע של הרכב שלנו דוהה או שנוצרים פגמים שונים על שכבת הצבע כגון שריטות, סדקים וקילופים בשל בלאי ושחיקה. אחד האלמנטים והפרמטרים החשובים והמועילים לשמירה על מראה נאה ואסתטי של רכבנו, הינו חידוש צבע לרכב המאפשר לנו, בהשקעה נמוכה ובזמן קצר, להגיע לתוצאה מעולה של חידוש וריענון הרכב, תחושת סיפוק והנאה מחוויית נהיגה ונסיעה איכותית ונעימה. מ.ש.י. טל שירותי רכב בע"מ, הנו מוסך מקצועי ומנוסה אשר מספר שירותים מסוג זה.

  חידוש צבע לרכב בסטנדרטי האיכות והמקצועיות הגבוהים ביותר

  כל דגם רכב כולל מפרט טכני שונה ומספר סידורי של צבע הרכב. על מנת לאתר את גוון הצבע המדויק של רכבכם ניתן לבדוק בספר הרכב, להתקשר לחברה ולברר עם היצרן או לבדוק עם המוסך בו אתם נוהגים לטפל ברכבכם. מגוון הצבעים לרכב הינו עצום, אולם כל צבע וגוון זוכים למספר סידורי, כך שניתן לחדש את צבע הרכב מבלי לחשוש לשינוי בגוון. מלאכת חידוש צבע לרכב, חשוב שתתבצע על ידי אנשי מקצוע בלבד, שכן עבודה לא איכותית, תוביל לכך שהתוצאות לא יחזיקו לאורך זמן רב. כאשר אתם בוחרים במוסך בעל מוניטין בתחום וכזה שאתם מכירים או שקיבלתם עליו המלצות, הרי שאתם מבטיחים כי עבודת הצביעה תתבצע בסטנדרטי האיכות והמקצועיות הגבוהים ביותר ותוך שימוש בצבע איכותי בעל הגנה חזקה, מכשור מתקדם וטכניקת צביעה אפקטיבית. שילוב של הפרמטרים הללו יבטיח קבלת התוצאה הרצויה מבחינתכם הן בפן האסתטי והן בפן המקצועי.

  מומחים בפחחות, צבע ותיקונים לרכב

  מוסך מ.ש.י טל בע"מ, הינו מוסך מוביל, מנוסה ומקצועי המתמחה בפחחות, צבע ותיקונים שונים לרכבים פרטיים, אופנועים ומשאיות. אנו מצוידים בציוד החדיש והמשוכלל ביותר המופעל בידי צוות אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, מה שמבטיח תוצאות איכותיות ומושלמות הנשמרות לאורך זמן רב.

  שינוי צבע לרכב להורדת שמנים ומזהמים שונים

  שינוי צבע לרכב הינו שירות חיוני במגוון מצבים ומספק מענה מקצועי לצרכים שונים בהם: הורדה של שמנים ומזהמים משלדת הפח של הרכב, הסרה של כתמי מים וחלודה, שטיפת הפח באמצעות חומרים ייעודיים ואיכותיים, חידוש שכבת הצבע הקיימת או שינוי צבע לרכב, איטום צבע ועוד. כאשר אתם פונים למוסך מקצועי המתמחה בצביעת רכבים, הרי שתוכלו לבחור את שיטת ודרך שינוי הצבע המתאימה ביותר עבורכם. אנשי המקצוע המומחים והמנוסים הינן בעלי מיומנות ובקיאות בשימוש בחומרי הצבע האיכותיים ביותר וביישום שיטות וטכניקות הצביעה המתקדמות והיעילות ביותר. התוצאות של מלאכת שינוי צבע לרכב מעניקות לרכב מראה חדש, נוצץ ואסתטי ולבעליו תחושת סיפוק.

  היתרונות של שירותי שינוי צבע לרכב

  שינוי צבע לרכב במוסך מורשה ומקצועי, הינה הדרך הבטוחה להגיע לתוצאות מעולות הנשמרות לאורך זמן רב. סדנאות ומוסכים מקצועיים עושים שימוש בחומרי צביעה איכותיים בלבד העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. העלות של שינוי וחידוש שכבת הצבע לרכב שלכם משתנה בהתאם לכמה פרמטרים בהם: גודל הרכב, סוג הצבע, הגוון המבוקש ועוד. כאשר אתם ניגשים למוסך אמין וכזה שאתם סומכים עליו, תקבלו הצעת מחיר כוללת וזאת בהתאם לצרכים האישיים שלכם, להעדפותיכם ולתקציב העומד לרשותכם. תוצאות העבודה יקנו לרכב שלכם צבע חדש ומבריק ומראה מרהיב ומרשים.

  מתי ולמה כדאי לבצע שינוי צבע לרכב?

  שירותי שינוי צבע לרכב מתאימים למגוון מצבים בהם: רצון לשינוי וריענון מראה רכבכם, מצב בו שכבת הצבע מתקלפת ויש בה פגמים ושריטות, כאשר שכבת הצבע נשחקת ומתבלה וכן במצבים בהם הרכב עבר תאונה ויש צורך בתיקון שכבת הצבע. מוסך מ.ש.י טל הינו מוסך מנוסה, מוביל ומקצועי המתמחה במתן שירותי פחחות, תיקונים וצבע לרכבים פרטיים, משאיות ואופנועים. השירות ניתן על ידי צוות אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, המשקיעים על מאמץ על מנת לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר.

  מומחים בעבודות פחחות, תיקונים וצבע לרכב – אנו כאן לשירותכם!

  מוסך מ.ש.י טל בע"מ,  מתמחה ביישום שיטות וטכניקות עבודה מתקדמות בתחום חידוש צבע לרכב וזאת באמצעות מכשור חדיש. השילוב בין מקצועיות, ניסיון, אחריות ויחס אישי מבטיח לכם קבלת תוצאות מעולות שיישמרו לאורך זמן רב.

  חידוש צבע דהוי לרכב

  חידוש צבע לרכב הינו שירות חיוני ומועיל במיוחד במגוון מצבים, בהם הצבע מתקלף ממנו ונוצרת חלודה או שחלק מסוים מהרכב הוחלף בחלק חילוף ממכונית אחרת והצבע שלו אינו תואם לשאר הרכב. ישנם פרמטרים רבים בכל הנוגע לצבע לרכב הרלוונטיים לחידושו, שעשויים להשפיע על איכות התיקון וכמובן על החזות, האסתטיקה והנראות של הרכב.

  חידוש צבע לרכב מחיר

  כל רכב כולל מפרט טכני ייחודי, ספר רכב שונה, אבזור מגוון, וכמובן מספר סידורי ייחודי עם מספר צבע שונה של הרכב. על מנת לדעת מה הוא מספר הצבע של הרכב שלכם, ישנן כמה אפשרויות:

  • לבדוק בספר הרכב שקיבלתם במהלך ומעמד הקנייה.
  • להתקשר לחברה ולבדוק עם יצרן הרכב.
  • לבדוק במוסך המטפל.

  ישנם סוגים רבים של צבעים לרכבים המגיעים בגוונים שונים ומשונים, אולם לכל רכב יש סוג ומספר צבע ספציפי ומסודר. כאשר אתם בוחרים צבע לרכב שלכם, עליכם לבחור בצבע איכותי בעל הגנה חזקה ועמידות וזאת על מנת לשמור על שכבה אחידה ונקייה לאורך זמן רב. בתנאי האקלים הקשוחים השוררים בארצנו, חשוב להקפיד ולעשות שימוש בחומרים איכותיים ומקוריים בלבד. תהליך חידוש צבע לרכב מחייב ידע, ניסיון ומיומנות שניתן למצוא אך ורק אצל מוסכים מיומנים ומקצועיים שמתמחים בצבע. המלאכה המקצועית למעשה כוללת שפשוף אחיד ושפכטל ביקורת, שימוש בצבע יסוד איכותי, מריחת כמה שכבות צבע דקות ולבסוף פעולת התזה אחידה. כל השלבים הללו הם חיוניים במטרה להבטיח שהצביעה תהיה אחידה, דקה ובלתי מורגשת בתהליך תיקון הרכב. חשוב לזכור כי חידוש צבע לרכב הינו שירות חשוב וחיוני לא רק למטרות של אסתטיקה ויופי, אלא גם למקרים בהם נוצרים פגמים בשכבת הצבע בשל בלאי, שחיקה, שריטות ועוד שעלולים להוביל להתפתחות חלודה שתאכל את המתכת ואף תגרום לחורים. במידה ואתם עושים תיקוני צבע אצל אנשים לא מוסמכים או מקצועיים מספיק, עלולים להיווצר נזקים במקום תועלת. מוסכים מורשים ומקצועיים מבצעים התאמת צבע בעזרת טכנולוגיה ממוחשבת מתקדמת, כך שתוכלו להתאים באופן מדויק את גוון הצבע בו אתם מעוניינים באופן מושלם.

  כמה עולה חידוש צבע לרכב

  מוסך מ.ש.י טל הינו מוסך מוביל ומקצועי המספק שירותי פחחות וצבע ומתמחה בתיקון רכבים פרטיים, אופנועים  ומשאיות. המוסך מצויד בכל הציוד החדיש והמשוכלל ביותר בתחום הפחחות והצבע. בנוסף, תוכלו להיעזר בשירותי חילוץ וגרירה 24 שעות ביממה בכל חלקי הארץ.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   שירותים נוספים שלנו
   חברות שיווק באינטרנט חברות שיווק באינטרנט
   08-6710923 WhatsApp